PK.06530 Çankaya/Ankara
+90 312 945 04 10
info@cemagrup.com

Firmalar

ÇÖZÜM ORTAĞIMIZ ve YETKİLİ BAYİSİ OLDUĞUMUZ FİRMAMIZ

Türk Silahlı Kuvvetlerini Güçlendirme Vakfının %98 hisse ile sahibi olduğu ASPİLSAN ENERJİ Kayseri’ li vatandaşların yaptıkları bağışlarla 21 Mayıs 1981 tarihinde Kayseri Organize Sanayi Bölgesinde kurulmuştur. Kuruluş amacı Türk Silahlı Kuvvetlerinin temel ihtiyaçları olan şarjlı nikel kadmiyum batarya ihtiyaçlarını karşılamak olan şirketimiz geçen süre içerisinde büyük gelişmeler sağlayarak, günümüzde ürün çeşidini 150’ nin üzerine çıkartarak, sivil ve askeri her türlü sırt-el telsizleri, savaş araç gereçleri, uçak ve helikopterler için komple aküler üretebilir duruma gelmiştir.

Faaliyet Alanları
- Her Türlü Ni-Cd, Ni-MH, Li-Ion, Li-Po Pil ve Bataryalar
- Güneş Pili, Isıl Pil ve Yakıt Pili
- Yenilenebilir Enerji
- Enerji Depolama Sistemleri
- Şarj Cihazları
- Pil/Batarya Laboratuar Test Sistemleri
- Nikel Kadmiyum Komple Uçak Akü ve Hücreleri
.
Mert Group
Ortağı olduğumuz Mert Group; dezenfektan kabinleri, üniteler ve standlar ile maksimum sterilizasyon ve hijyen sunmaktadır...

Bilgi için; Lütfen! Tıklayınız...
TechnicLINES olarak müşterilerimiz adına, değer zinciri boyunca kapsamlı mühendislik, AR-GE ve danışmanlık hizmetleri sunmaktayız...

Uzman kadrolarımız, konseptten seri olgunluğa kadar, yerel müşterilerimizle doğrudan projeleri desteklemektedir. Amacımız, müşterilerimizin gelişim süreçlerini esnek, yetkin ve zamanında şekillendirmektir.

Bireysel departmanlardaki uzmanlar, yakın bir ağda departmanlar arasında birlikte çalışırak böylece etkili bir süreç akışı sağlarlar. Pazarda kadro uzmanlığı ile tüm sektörlerde ve disiplinlerde kapsamlı mühendislik çözümü yeterliliği, projenize mükemmel uyum sağlamaktadır. Yoğun siparişler, özel projeler veya gerekirse uzmanlık bilgisi için mühendislik desteğiyle, bütçenizi sürekli olarak zorlamadan esnek kalmanızı sağlarsınız.